PLAFON MOTO KWADRAT CLASSIC III

168,00 
Wybierz ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA:
Wybierz KOLOR ABAŻUR:
Wybierz DENKO:
Wysyłka: do 24 godzin

REKLAMACJA

          Kupujący jest zobowiązany do złożenia reklamacji w formie mailowej. Firma rozpatruje reklamację w ciągu 14 dni od daty jej złożenia. Reklamacje mechaniczne muszą być zgłoszone w dniu odbioru towaru, inne wady należy zgłaszać do 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Jeżeli dostarczony towar jest uszkodzony, a opakowanie zewnętrzne zostało zniszczone należy sporządzić wraz z kurierem dostarczającym przesyłkę, protokół uszkodzenia towaru, zwracając szczególna uwagę na odpowiedni opis wszelkich uszkodzeń lampy oraz jej opakowania (jest to bardzo ważne). Protokół taki należy wysłać na adres: info@voltalampy.pl. Po otrzymaniu protokołu firma wysyła nowy nieuszkodzony towar do kupującego. Każdą reklamację i zwrot towaru należy wcześniej uzgodnić ze sprzedającym, w przeciwnym razie sprzedający nie będzie uwzględniał reklamacji, jak również odbierał zwróconego towaru. 

 

ZWROT

          Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu, zwrot środków przez sprzedającego nastąpi po upływie 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru przez kupującego. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, oraz ponosi pełną odpowiedzialność za uszkodzenia przedmiotu powstałe w trakcie odsyłania przedmiotu. Jeżeli kupujący odstępuje od umowy to ponosi wszelkie koszty związane z odesłaniem towaru do sprzedającego. 

Wszystkie lampy wysyłamy w ciągu 24 godzin. W szczególnych przypadkach przesyłka może wydłużyć się do 5 dni roboczych (Kupujący zostanie poinformowany o wydłużonym czasie wysyłki produktu). 

Kupujący może również wybrać termin dostawy, o czym powinien poinformować przy składaniu zamówienia. 

Pamiętaj! Masz prawo sprawdzić paczkę przy kurierze w momencie jej dostarczenia!

W momencie wysyłki otrzymasz numer listu przewozowego, dzięki któremu możesz monitorować drogę swojej paczki.  

 

KOSZT WYSYŁKI

Przedpłata na konto: 27 zł

Paczka pobraniowa: 32 zł 

 

Możesz odebrać paczkę osobiście w naszym salonie: 

 

VOLTA LIGHT FACTORY

SABINOWSKA 209/2 

42-202 CZĘSTOCHOWA

W momencie wysyłki otrzymasz numer listu przewozowego, dzięki któremu możesz monitorować drogę swojej paczki.  

SPOSOBY PŁATNOŚCI 

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE 

ODBIÓR OSOBISTY 

PRZELEW TRADYCYJNY 

PŁATNOŚĆ ONLINE 

 

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Plafon MOTO to lampa sufitowa przyciągająca uwagę swoim nowoczesnym kształtem. Abażur dostępny w siedemnastu podstawowych kolorach idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza, dzięki swojej uniwersalnej formule. Mocowana na solidnym, ponadczasowym, metalowym uchwycie prezentuje się doskonale. 

Lampa MOTO pochodzi od polskiego producenta, co zapewnia jej nienaganną jakość i trwałość. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowania źródeł światła od 1xE27 do maksymalnie 5xE27 (od 2 do 5 dodatkowo płatne), w zależności od naszych potrzeb. Nasza lampa dostępna jest w jednym rozmiarze co ułatwi projektowanie oświetlenia w małych pomieszczeniach. 


DANE TECHNICZNE

Wymiary Lampy 

  • szerokość - 40x40 cm,
  • wysokość - 30 cm.

Wymiary Abażuru

kwadrat:

  • szerokość - 40x40 cm,
  • wysokość - 20 cm.

Abażur

  • materiał: tekstylny.

Stelaż

  • materiał: stal,
  • kolor: biały, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto.

Zasilanie

  • 1xE27 max 60W (oprawka z dużym gwintem, można zamontować każdą dostępna żarówkę, również LED).

W tym modelu lampy możesz powiększyć liczbę źródeł światła do pięciu.

 

PAMIĘTAJ, BY WYBRAĆ ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA ORAZ ZAZNACZYĆ OPCJĘ DENKA.

OGŁOSZENIE DOTYCZY LAMPY ZE STELAŻEM W KOLORZE CZARNYM!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Mogą Cię zainteresować