ZWIS JAZZ FI 40 CZARNY WELUR

289,00 
Wybierz ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA:
Wybierz DENKO:
Wybierz KOLOR STELAŻA:
Wysyłka: do 24 godzin

REKLAMACJA

          Kupujący jest zobowiązany do złożenia reklamacji w formie mailowej. Firma rozpatruje reklamację w ciągu 14 dni od daty jej złożenia. Reklamacje mechaniczne muszą być zgłoszone w dniu odbioru towaru, inne wady należy zgłaszać do 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Jeżeli dostarczony towar jest uszkodzony, a opakowanie zewnętrzne zostało zniszczone należy sporządzić wraz z kurierem dostarczającym przesyłkę, protokół uszkodzenia towaru, zwracając szczególna uwagę na odpowiedni opis wszelkich uszkodzeń lampy oraz jej opakowania (jest to bardzo ważne). Protokół taki należy wysłać na adres: info@voltalampy.pl. Po otrzymaniu protokołu firma wysyła nowy nieuszkodzony towar do kupującego. Każdą reklamację i zwrot towaru należy wcześniej uzgodnić ze sprzedającym, w przeciwnym razie sprzedający nie będzie uwzględniał reklamacji, jak również odbierał zwróconego towaru. 

 

ZWROT

          Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu, zwrot środków przez sprzedającego nastąpi po upływie 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru przez kupującego. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, oraz ponosi pełną odpowiedzialność za uszkodzenia przedmiotu powstałe w trakcie odsyłania przedmiotu. Jeżeli kupujący odstępuje od umowy to ponosi wszelkie koszty związane z odesłaniem towaru do sprzedającego. 

Wszystkie lampy wysyłamy w ciągu 24 godzin. W szczególnych przypadkach przesyłka może wydłużyć się do 5 dni roboczych (Kupujący zostanie poinformowany o wydłużonym czasie wysyłki produktu). 

Kupujący może również wybrać termin dostawy, o czym powinien poinformować przy składaniu zamówienia. 

Pamiętaj! Masz prawo sprawdzić paczkę przy kurierze w momencie jej dostarczenia!

W momencie wysyłki otrzymasz numer listu przewozowego, dzięki któremu możesz monitorować drogę swojej paczki.  

 

KOSZT WYSYŁKI

Przedpłata na konto: 27 zł

Paczka pobraniowa: 32 zł 

 

Możesz odebrać paczkę osobiście w naszym salonie: 

 

VOLTA LIGHT FACTORY

SABINOWSKA 209/2 

42-202 CZĘSTOCHOWA

W momencie wysyłki otrzymasz numer listu przewozowego, dzięki któremu możesz monitorować drogę swojej paczki.  

SPOSOBY PŁATNOŚCI 

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE 

ODBIÓR OSOBISTY 

PRZELEW TRADYCYJNY 

PŁATNOŚĆ ONLINE 

 

Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Zwis JAZZ to rozwiązanie dla osób ceniących sobie proste i nowoczesne rozwiązania. Wisząca lampa o kształcie walca to nie tylko przedmiot oświetlający pomieszczenie, lecz w głównej mierze ozdoba, mająca nadać niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. 

Z myślą o tych, którzy lubią otaczać się kolorami, przygotowaliśmy aż siedemnaście wersji kolorystycznych naszego zwisu JAZZ. Ważnym walorem wizualnym jest także solidnie wykonany stelaż lampy, który sami możemy skomponować kolorystycznie według potrzeb. Mocną stroną naszego produktu jest jego wysoka jakość, ponieważ jest on przygotowywany dla Państwa u polskiego producenta. 

Zwis JAZZ został przygotowany w kilku rozmiarach (fi30, fi40, fi50, fi60), tak, aby mógł on wpasować się w każde nawet najbardziej wymagające wnętrze. 


DANE TECHNICZNE

Wymiary Lampy 

 • szerokość - 40 cm,
 • wysokość - 120 cm.
   

Wymiary Abażuru

walec:

 • średnica - 40 cm,
 • wysokość - 20 cm.
   

Stelaż

 • materiał: stal,
 • kolor: biały, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto.
   

Abażur

 • materiał: welur,
 • kolor czarny, szary, pudrowy róż, butelkowa zieleń, granat.

Zasilanie

 • 1xE27 max 60W (oprawka z dużym gwintem, można zamontować każdą dostępną żarówkę, również LED).

 

PAMIĘTAJ, BY WYBRAĆ KOLOR STELAŻA, ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA ORAZ ZAZNACZYĆ OPCJĘ DENKA.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Mogą Cię zainteresować